Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Knights of the Old Republic 2

» Návod - 9. část

A je to tady. Pokud jste celou hru cokoliv odkládali, udělejte to teï. Po příletu na Dantooine končí svoboda rozhodování. Vydáme se na cestu, ze které není návratu. Nasedneme do rozjetého vlaku, jenž nás proveze jednou z největších válek téhle Galaxie, do vlaku, který už nikde nestaví. Pomalu se blíží konec našeho dlouhého putování vesmírem, konec, který rozhodne osudy mnohých, konec, kde máme na výběr jen dvě varianty – vítězství, nebo smrt.

Dantooine

Ihned zamiřte do enklávy Jediů. Čeká vás strašné rozhodnutí mistrů Jedi – Síla je ve vašich rukou příliš nebezpečný nástroj a bude lepší vám ji odebrat! Pokorně se s rozhodnutím smiřte. Kreia vyřeší situaci za vás.

Mistrům už nikdo nepomůže. Je to jenom na vás. Na vás a vašich přátelích, kteří jsou naštěstí ochotni stát vám po boku do hořkého konce. Vraťte se na Ebon Hawk. Telos byl napaden Sithy.

Telos

Tajná akademie

Handmaiden musí porazit Atrice. Není to zrovna jednoduché, ale jiná cesta není. Na konci souboje můžete rozhodnout o jejím osudu.

Město

Jak vidno, Kreia vzala všechno do svých rukou (tedy spíše do své ruky, je che che). Telos se dlouho neudrží pod palbou sithské flotily a proto přichází na řadu statečné a smělé činy. Takovým činem je i pokus se dostat na vlajkovou loï flotily a rozprášit sithskou armádu zevnitř. A komu jinému by měl být tento úkol svěřen než vám?

Moc se nerozkoukávejte a hleïte dobýt zpět ulici. Postup je zcela přímočarý, prostě jen zabíjejte Sithy. Probijte se až do zábavního modulu.

Zábavní modul 081

Dojděte až k výtahu. Tady vám Mandalor nabídne pomoc při pronikání na Ravager. Určitě jeho nabídku přijměte. S Mandaloriánci pak atakujte Ravager.

Ravager

Vaším prvním úkolem je položit na palubě čtyři nálože, které po vašem odletu vyřadí loï z provozu.

Ravager – velitelská paluba

Vydejte se chodbou více na západ. Za chvíli dojdete k prvnímu umístění nálože. Projděte chodbami proti směru hodinových ručiček a přejděte do další části.

Můžete si vybrat ze tří směrů. Nejprve prohledejte boční chodby a pak vtrhněte do ohromné místnosti. Určitě prozkoumejte její jižní část. V úzké chodbě naleznete další místo pro nálož. Pak přejděte do nejvýchodnější části. Na jihu se nachází další místo pro nálož. Z animace zjistíte, že jedna nálož je v tahu. Musíte si tedy trochu vypomoct. Jděte do místnosti s pracovním stolem a pohrajte si s ovládáním střel. Z jedné z nich získáte nálož.

Určitě odveïte Visas do jejího pokoje a nechte ji chvíli meditovat. Bude to jenom k užitku. Ve východní části na severu položte čtvrtou nálož a přejděte na můstek.

Ravager – můstek

Promotejte se lehkým bludištěm místností a nakonec se utkejte s Darthem Nihilem. Darth Nihilus by pro vás neměl představovat těžkého soupeře. Po jeho poržce rychle zmizte z Ravageru a pokochejte se vítězstvím. Alespoň prozatímním vítězstvím.

A tímto vítězstvím také dnes skončíme. Příště odhalíme poslední oblast a zároveň místo posledního soudu, kde se už definitivě rozhodne. Možná už tušíte, kdo nás čeká příště, možná už tušíte, kde se příště budeme nalézat. Prozradím jen, že daná oblast se k tomu hodí opravdu dobře. Velké finále se blíží!