Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Knights of the Old Republic 2

» FAQ

 Jak už to u her bývá, vždy se najde nějaký problém nebo otázka, která se týká buï technické nebo herní stránky hry. Samozřejmostí je, že čím dříve se odpověï získá, tím budeme spokojenější. Proto zde uvádíme seznam nejčastěji kladených dotazů, které jsou dnes směrovány ke hře Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords.

 

Poběží mi původni PC CD KotOR 2 - The Sith Lords na operačním systému Windows Vista 32bit/64bit?

 Na Vistách je situace ošidná, KotOR 2 vám jít může a nemusí, spíše se setkáte s druhým případem. Ze strany vývojářů řešení není, dokud se neuskuteční digitální distribuce této hry (tzn. neaktualizuje se). Z vaší strany můžete pro zprovoznění KotOR 2 nahradit knihovnu „Mss32.dll" v adresáři hry stejnojmennou knihovnou pocházející z prvního KotORu. Ke stáhnutí zde. Tento postup by měl v drtivé většině hru rozchodit, ale i tak často ukládejte, čas od času Vám hra může spadnout.

 

A jestliže mám Windows 7 32/64bit?

 U Sedmiček je řešení úplně totožné. Obejití problému s vyzdvihovaným XP módem Vám bohužel nepomůže, poněvadž je určen pro aplikace a nedovoluje 3D akceleraci náročnějších her.

 

Mám výše zmíněný operační systém, ale přesto mi vaše doporučení nepomohlo, co teï?

 Pak vám pomohou pouze dvě věci, stáhnout ze stránek Microsoftu program Virtual PC. V tomto nástroji můžete provozovat virtuální počítač, do kterého můžete nainstalovat Windows XP, s tím souvisí i instalace potřebných ovladačů a instalace hry. Prostě jako byste zprovozňovali nový počítač, jen bude virtuální. Google Vám poskytne spoustu doprovodných informací. Druhá možnost je koupit hru v DVD kolekci, na Steamu, nebo GOG.com, které jsou pro chod na nových operačních systémech upraveny.

 

Hraji hru, ale narazil jsem na problém sestavení světelného meče, v návodech nejsou zmínky a informace na internetu jsou pofiderní, co mám dělat?

 Tuto informaci doplňujeme, protože je častým problémem. Světelný meč se skládá ze čtyř částí, krystalu (Crystal), baterie (energy cell), energetického pouzdra (energy fixture), a optiky (lens). Jakmile tyto součásti získáte, tak vám světelný meč sestaví váš souputník Bao-dur. Součástky samotné můžete koupit, získat splněním úkolů nebo mohou vypadnout z potvor. Bližší návod v angličtině je zde. Tak jako tak je postupem hrou získáte.

 

Četl jsem o rozšíření hry o další obsah, o co se jedná, a kde ho najdu?

 Obsidian Entertainment bylo při výrobě hry pod tlakem distributora (LucasArts), aby dodrželo stanovený termín, nehledě na nedodělaný obsah, tudíž se nějaké ty lokace, konverzace a postavy nedostali do finální hry. Darth Stoney se svým týmem vytvořil The Sith Lords Restored Content Mod, které doplňují odebraný obsah. Jde o novou droidí planetu M4-78, nové rozhovory a opravy mnohých chyb. Jak zprovoznit tento mod se dozvíte zde.

 

Hraji na monitoru/notebooku se širokoúhlým HD rozlišením (1280x720 a výše), ale hra ho nenabízí, lze to vyřešit?

 První i druhý KotOR se dají značně modifikovat, takže můžete hrát i v HD rozlišení, to samozřejmě nezmění kvalitu grafiky, ale vypadá to lépe (kvůli technologii LCD). Potřebujete program UniWS a NO-CD crack k této hře (bez něj UniWS nefunguje, z pochopitelných důvodů si crack, ale musíte najít sami skrze Google). Také vám může blbnout mapka v rohu obrazovky, problém se dá vyřešit pomocí tohoto patche (doporučujeme).

POZOR, ale na rozlišení, které je na výšku menší než 800 pixelů (1280x720, 1366x768), může se stát, že v něm neuvidíte spodní odpovědi v dialogu, proto doporučujeme vyšší rozlišení (1440x900, 1680x1050, 1920x1080 a 1920x1200).

 

 

Komunikace

K vyřešení svého problému nás můžete kontaktovat skrze Shoutboard, či e-mail a v diskuzi.

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 
   
4.

minizuma - 22.11.2015 | 23:00

po vypadnutí z koltovej nádrže sa moja postava potom točí stále dookola anrdá sa sňou hrať, čo mám s tým robiť, ako to točenie zastaviť?

3.

k,xjhsx - 16.11.2015 | 09:14

peg

2.

PeeTee - 09.10.2015 | 00:27

poradte prosím hra na win8 padá co s tím díky

1.

matesis44444 - 14.04.2012 | 12:57

star wars je celkem good hra ale film je lepsi