Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Knights of the Old Republic 2

» Návod - 7. část

V tomto díle navážeme tam, kde jsme minule skončili. Tedy vaším nástupem na Ebon Hawk. Jak už jsem psal minule, budeme se nyní většinou vracet na již prozkoumané světy, případně objevovat v těchto světech nová místa. Připravte se také na to, že vaše zbraně si tentokrát moc nevydechnou. Pomalu ale jistě vstupujeme do války.

Dxun

Po vstupu na palubu Ebon Hawku vás T3-M4 informuje, že jste žádáni na Dxunu. Protože se tu zrovna nacházíme, prostě jen vylezte ven a promluvte si s Manadaloriánským průvodcem. Ocitnete se v táboře.

Mandaloriánské ruiny

Sithové už se roztahují i sem a hledají něco v hrobce. Je tedy třeba je náležitě přivítat. Protože ale všichni nemohou být u všeho je třeba skupinu rozdělit na dva týmy. Váš hlavní hrdina má dost práce na Onderonu, kde vypukla válka a tak nemůže operovat na Dxunu. Proto vřele doporučuji dát do tohoto týmu Visas, jakožto zástupce Jediů. Každopádně vyberte Dxunský tým velmi pečlivě. Špatnou volbu totiž poznáte záhy. Proto si radši před výběrem postav hru uložte do speciální pozice.

Hrobka v džungli

Váš první úkol je ve zdraví se dostat k hrobce Freedona Nadda. Nejprve vám cestu budou blokovat miny. Dobré je vzít jednu z postav, v solo módu se zamaskovat, projít až k zařízení a miny vypnout.

Potom přejděte širé pláně a pobijte Sithy a divou zvěř. Pokud vám tyto střety dělali problémy, nezoufejte – bitva před samotnou hrobkou je mnohem horší! Tady se opravdu prověří vaše zkušenost se hrou a vaše postavy. Bohužel tu existuje jediná rada – vyhrát. Až to tu všechno vymlátíte, zabijte ještě dva temné Jedie a vlezte do hrobky.

Hrobka

Nejprve prozkoumejte boční cesty. Naleznete zvláštní kruh. Do toho vstupte a zachovejte se podle strany síly, kterou následujete. Světláci energii zklidní, temňáci ji rozběsní. Také opravte lékařského droida. Vydrží vám tak dlouho, dokud vám ho někdo nerozbije. Pozor – pokud budete zranění málo, téměř si vás nevšimne. Ale jakmile se budete držet na nohou z posledních sil uvidíte tu rychlost. Díky tomuhle jsem zvládnul poslední souboj levou zadní.

Dojdete k velikým dveřím. Chtělo by je to otevřít. Proto opět prozkoumejte obě boční chodby.

Nyní hurá k poslednímu souboji.

Nejprve pobijte skupinu vojáků a pak si to vyříkejte se třemi temnými Jedii. Smrt je jejich vykoupením a tedy směle do nich. Po souboji si promluvte s Mandaloriáncem. Tím jsme tady skončili.

A tady to utneme. Ano, tato část návodu nepatří k nejdelším. Ale aspoň se máte čas do příště připravit na tuhé boje o Onderon. I tady se totiž bude rozhodovat o osudu Galaxie.