Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Knights of the Old Republic

» Závody kluzáků

 

 

Závody kluzáků jsou ve hře Star Wars Knights of the Old Republic sportem uznávaným v celé galaxii. I když se mohou zdát nebezpečnými, nedochází k příliš častým zraněním nebo úmrtím. Na dráhu smí pouze jeden kluzák s pilotem, který může vyhrát tak, že projede trať za lepší čas, než ostatní závodníci. To ovšem není tak jednoduché. Po trati jsou rozházeny různé překážky, které jízdu ztěžují. Na proti tomu jsou tam umístěny urychlovací rampy a pokud po nich kluzák přeletí, o něco mu zvýší rychlost. Takže fakt, že má závodník nejrychlejší kluzák, ještě zdaleka neznamená, že vyhraje.Jde hlavně o styl jízdy a znalost trati.

Prvního závodu v kluzáku se dočkáte již na planetě Taris, kde vyhrajete hlavní závod sezóny, abyste mohli osvobodit padawana Bastilu. Tentokrát ale budete mít počet kol, které můžete najezdit, omezený, protože na Váš kluzák bude namontován kluzákový urychlovač, který by po přehřátí explodoval. Tento závod jistě nebudete mít problém dokončit, protože je nejlehčím závodem v celé hře.

Závod kluzáků na Tatooinu

Další místa, kde můžete otestovat svoje schopnosti v ovládání kluzáku, budou planety Mannan a Tatooine. Na obou budete muset porazit tři soupeře, ale pouze na Mannanu dostanete zaplaceno v kreditech. Hutt, který vlastní kluzákovou společnost na Tatooinu, Vám bude vyplácet v závodních Bonech, to je zvláštní druh platidla používaný jen jím. Jeden Bon má cenu 60 kreditů a prodat ho můžete kterémukoli obchodníkovi v celé galaxii. Tatooinská trať je obtížnější a porazit ostatní závodníky těžší, než na planetě Mannan.

Závod kluzáků na Tarisu

Pokud se naučíte dobře jezdit, můžete si vydělat spoustu kreditů (až přes 12 000), které se Vám jistě budou velmi hodit. Závody se Vám mohou zdát nudné pokud nemáte trpělivost, protože překonat nejlepší čas se Vám hned napoprvé nepodaří. Jinak si jistě dobře zazávodíte a ještě se pobavíte.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.