Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Knights of the Old Republic

» Jak se hraje

Hra Star Wars Knights of the Old Republic není hrou na jedno odpoledne. Mimo akce, která je u této hry celkem hojná budete také muset překonávat nekonečné se prodírání rozhovory z ostatními postavami, kterých je ve hře opravdu hodně. Nebudete mluvit však pouze s lidskou rasou. Narazíte i na pár jiných ras, mluvících samozřejmě jiným jazykem. Vás budou ve hře doprovázet také Vaši spojenci, kteří Vám pomůžou v bitvě, s úkoly, a dalšími věcmi.

Celkem jich budete mít devět. Každý z nich je na něco odborník. Dále budete mít neomezený inventář, který bude rozdělen do několika sekcí podle toho, k čemu budete dané předměty potřebovat. Vy sami potom budete mít možnost konat dobré skutky a jít cestou světlé strany Síly, nebo konat skutky špatné a jít cestou temné strany Síly. Rozhodnutí je už potom na Vás.
Ve světě Star Wars procestujete celkem pět planet, dále přístavní port u planety Yavin IV a nakonec stanici Star Forge. Na každé planetě strávíte kolem pěti hodin čistého hracího času.

Celkově má hra Star Wars Knights of the Old Republic vynikající hratelnost a vydrží Vám určitě na dost dlouhou dobu, pokud ovšem budete mít trpělivost u ní vydržet. Vřele doporučuji všem hráčům RPG.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.