Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Knights of the Old Republic

» Tipy & Triky

 každé hře jsou určité skryté bonusy, pomocí kterých si můžete ulehčit různou situaci, jako třeba odstranit nepřátele, získat peníze, nebo si jakkoliv přilepšit. Ve hře Star Wars Knights of the Old Republic je takových možností docela dost. Nyní si některé z nich podrobně vypíšeme.

Rodian na stanici u Yavin IV

Pokud se někdy zastavíte na stanici Yavin IV, najdete v ní Rodiana, který rád hraje Pazaak a sází velké částky kreditů. Není lehké ho porazit, musíte mít dobrý balíček a štěstí na karty. Pokud se Vám to podaří, získáte krásných 750 kreditů za každou výhru. Můžete nad ním vyhrát nejvíce asi 6x, to je slušných 4500 kreditů. A co víc, protože si Vás bude cenit, dá Vám i slevu 1/5 na všechny jeho věci, které Vám může prodat. Také od Vás bude vykupovat všechny předměty o 1/5 dražší, takže na tom velmi vyděláte. Určitě se to hodí ze začátku hry, kdy je o kredity v celku nouze.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.