Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Battlefront

» Profil Hry

  Star Wars: Battlefront přichází skoro přesně dva roky po vydání Battlefieldu 1942, který odstartoval nový herní žánr multiplayerových stříleček obsahujících i kampaň pro jednoho hráče. Podobných her a modů z různých světů, či časových období se objevilo jako maku a Star Wars vesmír nebyl výjimkou. Oblíbený Star Wars mód původního Battlefieldu, tak nahrazuje plnohodnotná Star Wars hra postavená na stejném herním systému od studia Pandemic. Hráči se tak dočkávají plnohodnotného svobodného světa zasazeného do období jak nové, tak původní trilogie, kde mohou proti sobě bojovat za Separatisty, Galaktickou republiku, Rebely, či Impérium na rozlehlých mapách. Mapy odpovídají povrchům planet, na kterých se mohou hráči střetnout jen za historicky odpovídající strany, např. Impérium proti Rebelům na Hothu, či Separatisté proti Republice na Naboo.

 Battlefront je zaměřený hlavně na online bitvy, takže nikoho příliš nepřekvapí slabá kampaň pro jednoho hráče, v podstatě se nemohl měřit ani se svým vzorem díky obrovské tvořivé komunitě jakou Battlefield měl. Avšak tohle je Star Wars a nacházíme se v době boomu nové filmové trilogie a hladu po hrách z našeho oblíbeného světa, takže je Battlefront úspěšný jak u hráčů, tak u kritiků. Přeci jen nám dal to, co jsme chtěli.

 

 VÝVOJ: Pandemic Studios
 ŽÁNR: FPS pro jednoho a více hráčů (možnost pohledu 3.osoby)       
 DATUM VYDÁNÍ: 20. září 2004
 PLATFORMY: Xbox, PS2, Microsoft Windows, Mac
 NÁROKY: DirectX 9.0c, Radeon X800 a novější, GeForce FX a novější
 INSTALACE: 2.9GB

 


Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.