Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Battlefront

» Patche

 Ve většině případů se stává, že se ve hrách po vydání najdou ještě nějaké chyby, které je potřeba opravit. Proto se vydávají opravné patche, které po nainstalování známé chyby odstraní. Někdy patch nebývá pouze v jedné verzi kvůli jazykovým a regionálním mutacím, musíte si dát pozor jestli máte US verzi nebo EU verzi (respektive UK). Jindy jsou patche meznárodní, přidají obsah navíc, anebo vůbec nevyjdou.

 Patch 1.2 obsahuje předchozí patch a řeší problémy v herním interface, multi-playeru aj. Kompletní seznam změn si můžete přečíst na této stránce. Patch je mezinárodní pro UK/US verzi.

Název

Popis

Download

UK/US Patch 1.2

Patch je finální a je pro anglické verze hry koupené v EU a US. Další jazykové mutace (italsky, německy, francouzsky, španělsky) mají vlastní update.

stáhnout - 169MB