Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Battlefront

» Planety

Kamino

Osamělý svět mimo vnější kruh a přímo na jih od Rishi Maze. Kamino je planeta bouřlivých oceánů a nekončících bouří. Záhadně byla kdysi její poloha smazána z jinak kompletních archívů Jediů. Několik málo záblesků technologie prostupuje skrze jinak čistý povrch Kamina kde bydlí prostí Kamioňané. Plovoucí nad nekonečným oceánem je Tipocké město hlavní operační základnou pro velmi ceněný Kaminský export: Armádu Klonů. Ačkoli nedomorodí piloti mají problém s úspěšnou navigací skrze bouřlivé klima tak Tipocké terasově založené konstrukční řešení domů které mají mnoho přistávacích plošin má mnoho dočasných ubytovacích prostor pro neočekávané návštěvníky.

 

Hoth

Hoth je šestá planeta ve vzdáleném systémů nesoucí stejné jméno. Navzdory povrchu neustále pokrytého sněhem a ledem zde žije určitý počet životních forem včetně zvířete Wampa ledového a Tauntauna. Denní teploty na Hothu jsou snesitelné pro správně vybavené průzkumníky ale Hothské noci jsou příliš nepřátelské i pro domorodé zvířata. Hotská vzdálená poloha a povrch tvořený ledem tvoří planetu atraktivní pro operace pašeráků a jiných skupin s něčím na schování ale také ji činí méně odolnou proti masivním planetárním útokům.

 

Endor

Endorský systém je velmi těžké navštívit protože se nachází v bezprávném teritoriu a masivní gravitační stín plynového obra vyžaduje několik komplikovaných hyperprostorových skoků. Pokrytý zalesněnou krajinou, stepmi a horami je lesní měsíc Endor jeden z devíti měsíců obíhajících plynového obra. Někdy je nazýván jako "azylový měsíc" a je obydlen širokou řadou inteligentních stvoření jako jsou Ewokové. Stromy kde pracovití Ewokové budují rozlehlé vesnice mohou dosáhnout výšky až tisíce metrů. Endorská poloha, zalesněný povrch, stromové vesnice a hustá vegetace poskytuje mnoho míst ke schování a umístění pro tajnou základnu.

 

Geonosis

Geonosis je prstencová planeta umístěná podél vnějšího pásma galaxie blízko Tatooine. Její nevábný povrch je plný stolových hor, kopců a neplodnou půdy z vyprahlých pouští tvrdé břidlice. Skály a nebe je zbarvené červeně a živočichové kteří se vyvinuli na Geonosisu jsou velmi dobře vybaveni k přežití v krutém terénu. Geonosis je také domovem vnímavých insecticoidů kteří bydlí ve vysoce se tyčících hnízdech. Geonosicané jak jsou známi udržují velké továrny na produkci droidů a zbraní. Droidské slévárny a vzdálená poloha ji tvoří ideální pro operační základnu.

 

Yavin IV

Džunglový měsíc nazvaný Yavin IV byl kolonizovaný prastarými bojovníky Sith a jejich otroky Massassi 5000 let předtím než zde přistáli rebelové. Masivní kamenné chrámy Massassů jsou neuvěřitelně silné a vytváří tak perfektní hangáry a velitelská stanoviště. Ohromný chrám nacházející se na hřebenu velkého kopce je největší ze všech ruin a přirozeně se tak stal základnou všech sil které na Yavinu IV zbudovali svou operační základnu. Jsou zde k němu dva přístupy. První vede přes poničené schody a okolo obrovského oltáře. Křoví je husté a prostor mezi stromy je úzký což vytváří ideální podmínky pro rychle pochodující pěší pluk. Druhý přístup vede okolo vodopádu a po širší méně kryté cestě. Pro vozidla je tato cesta snazší ale chytří obránci podél této cesty zbudují ochranné věže v korunách stromů.

 

Naboo

Průplavy a mosty jsou pýchou a potěšením pokojné planety Naboo. Nicméně následkem rostoucího galaktického konfliktu jsou půvabné zahrady změněny na bojiště. Ulice se různí od otevřených tříd až po úzké uličky, aleje a "cul-de-sacs". Každý velitel který za něco stojí použije budovy jako úkryt pro nalíčení pasti a unikne pak úzkými ulicemi aby se vyhnul čelnímu střetu s obrněnými bojovými vozidly. Kontrola nad královským palácem je klíčová k získání města ale velká řeka která půlí město je schůdná jen ve dvou místech takže kontrola těchto mostů je neméně důležitá. Obránci zde umístí mnoho obranných věží a bunkrů pro udržení těchto klíčových míst.

 

Rhen Var

Jednou bývaly zmrzlé pustiny opravdovým rájem ale poté co se před mnoha milénii přes povrch Rhen Varu přehnala atmosférická pohroma šlo vše do záhuby. Nyní náchylný na vánice a krupobití je povrch složen výhradně z ledových plání, tunder a ledovcových skal. Jediové zde již dávno vybudovaly monument který je však nyní pohřben pod ledem. Sníh pokryl většinu povrchu což někdy dovoluje jednotkám pohybovat se celkem rychle ale také občas vede k nedobrovolnému zapadnutí a následnému umrznutí.

Tatooine

Tatooine je svět se zdánlivě nekončícími pouštěmi nacházející se na samém kraji galaxie kde je opékán energiemi dvou sluncí zároveň. Kamenné masy, kaňony a jeskyně rozbíjí monotónnost písečných dun. Dny jsou zde žhavé a naopak noci velmi chladné. Přesto život na Tatooine stále zůstává v mixu tvrdě pracujících místních obyvatel kteří se pokouší vydobýt trochu života z neodpouštějícího prostředí a přechodnými návštěvníky hledajícími většinou nelegální zábavu. Kontrolováno Hutty a jejich temnými operacemi přitahuje Tatooine svými několika přístavy hlavně nájemné vrahy, zloděje, pašeráky a další nečistá stvoření. Kdokoli pokoušející se o ovládnutí Tatooine se musí připravit na zrádné pouště a ještě zrádnější ulice měst plných zkažených stvoření připravených vás zabýt i pro tu nejmenší záminku.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 
   
1.

LucSam - 02.02.2012 | 17:38

fakt super hra