Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Republic Commando

» Geonosané - nepřátelé

Tyto stvůry, jejichž bydlištěm jsou velké úly, jsou nejvíce známy tím, že vyrábí droidské armády pro Obchodní Federaci, které jsou známé především z Epizody 2. Ale přestože vyrábí mechanické žoldáky, Geonosané jsou sami dostatečně silní válečníci. V cestě Republic Commanda potkáte tři hlavní druhy Geonosanů.

Trubec
Přestože jsou nejpočetnějšími v řadách Geonosanů, Trubci jsou té nejmenší velikosti a slouží jako hlavní vědci a výzkumníci nových technologií. Jejich počet jim dobře slouží v boji, protože jim umožňuje napadnout nepřítele v obrovské přesile. V soubojích jeden na jednoho nejsou pro komando větší problém. Ale problém je, že je o samotě naleznete jen výjimečně. Bojí se všeho, co se hýbe moc rychle, a stanou se celkem snadno nepřáteli, když jsou vyprovokováni. Přesto že neumí létat, můžou lézt po většině povrchů, což jim dává svobodu a pohyblivost, kterou komando postrádá. Protože jsou dobří ve schovávání ve stínech, Komanda budou potřebovat sledovat jejich kroky pro případ, že narazí na větší skupinu těchto strašidelných stvůr s broučíma očima.

Válečník
Slouží jako hlavní vojáci Geonosanského společenství, tito jsou “démonizovanou“ verzí kreatur viděných ve filmu. Tito klanoví barbarové, Geonosanští válečníci, vyvolávají strach ve všech, dokonce i ve statečných Republikových Komandech. Každý kdo se setká s těmito groteskními, hmyzími nestvůrami Vám řekne, jak hroziví jsou (jestli ještě žije, aby vám to mohl říci). Používají jejich mocná křídla k tomu, aby rychle dorazili na bojiště a vlastní instinktivní, “zvířecí“ talent pro boj, vrhajíce se na nepřátele s jejich smrtícími Silovými Hroty. Sice nejsou přesně tak inteligentní jako naše standardy, avšak v boji vykazují více lstivosti a dovednosti než jednotky Obchodní Federace.

Elita
Stejně jako jsou Válečníci lepší než Trubci, je Elita lepší než Válečníci. Může to být dost špatné jen při pomyšlení, že tyto stvůry jsou schopné nepřetržitého letu, i když se stále zhoršuje. Tito obrovití vojáci jsou o hodně větší než jejich bratříčci, a představují nejnebezpečnější složku Geonosanských sil, ať v psychické síle, či důmyslné taktice. Kde trubci nebo válečníci běží do bitvy se zuřivou vytrvalostí, Elita se drží zpátky a sleduje příležitosti pro obklíčení nepřítele. Pohybují se dále jen za použití strachu a zastrašování (a že se jim to daří), nebo používají visuální převleky k zmatení nepřátel. Jediné co je na těchto stvůrách dobré je to, že jich není až zas tak obludné množství.

Převzato z: IGN
Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.