Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Force Unleashed

» Postavy » Shaak Ti

  Shaak Ti

  
  Shaak Ti
Obsazení: Susan Eisenberg
  
  

   Mistryně Jedi Shaak Ti je ctěná legendární členka rady Jedi. Togrutská Jedi se zúčastnila mnoha epických konfliktů Klonových válek, včetně naplánování a angažování se v počátku bitvy na Geonosis, kam přicestovala s více než dvou sty Jedii k záchraně Obi-wana Kenobiho, Anakina Skywalkera a Padmé Amidaly ze spárů Separatistů a Hraběte Dooku. Později se Ti povedlo uniknout Rozkazu 66, i přesto, že byla v Chrámu Jediů během útoku Darth Vadera. Utekla z Coruscantu a cestovala po mnoha světech, dokud se nakonec neusadila na Felucii. Během cesty Shaak Ti objevila osiřelou padawanku Maris Brood a okamžitě z ní skrze Sílu vycítila, že Maris byla ztracená duše žijící na hraně temné strany. Když už byla na Felucii, Shaak Ti vytrénovala Maris Brood a místní Feluciany citlivé na sílu na neodvratnou konfrontaci s temným lordem ze Sithu.

Rozšířené info

„Kluku nešťastná. Sithové vždy zradí jeden druhého, ale jsem si jistá, že to zavčas poznáš."

-Shaak Ti ke Starkillerovi -

  Shaak Ti jen tak tak přežila masakr Rozkazu 66 a utekla na Felucii. Po průzkumu celé planety po známkách jiných Jediů, kteří dokázali uniknout, se nakonec ztratila v divočině, aby unikla imperiálním jednotkám a našla bezpečné útočiště. Mistryně Jedi bojovala o přežití v drsném prostředí Felucie a posléze navázala kontakt s místní populací žijící mezi hustou houbovitou džunglí. Navázala spojení s na Sílu citlivými Feluciany a začala trénovat jejich šamany v určitých schopnostech, aby jim pomohla vzdorovat imperiálním vojákům a vaderovým poslům, kteří lovili Jedie a snažili se o zničení místních uživatelů Síly na planetě. Během toulání se po galaxii za účelem pátrání po zbývajících Jedi objevila Shaak Ti vyděšenou a zmatenou zabrackou padawanku Maris Brood. Mistryně Ti se z počátku zdráhala přijmout Maris jako svou učednici, vycvičila už dva padawany za svou kariéru jenom, aby je oba viděla zemřít rukou zločince krátce po jejich povýšení na rytíře. Nicméně, Shaak Ti vycítila, že Maris je mučena svou nenávistí vůči Vaderovi, a tak ji unesla na bohatou houbovitou planetu Felucia. Shaak Ti se později stala respektovanou felucianskou náčelnicí, řídila kmeny na Sílu citlivých domorodců, učila je kontrole nad jejich schopnostmi, doufajíc, že můžou ochránit Maris, kdyby ji Darth Vader objevil a zabránit možnosti, že by barbarští bojovníci propadli vlivu temné strany.

Z vývoje

   O Shaak Tiině dovednosti v boji zblízka se věří, že je jakousi poctou Orli Shoshan, která sloužila v izraelské armádě jako člen „Israeli defense force" a je velmi zkušená v boji zblízka a ovládání chladných zbraní (a v epizodě II a III je představitelkou Shaak Ti). Ve Force Unleashed propůjčila Shaak Ti hlas Susan Eisenberg, která se věnuje dabování sérií jako Wonder Woman nebo Justice League.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.