Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Force Unleashed

» Lokace

Kashyyyk

Kashyyyk je domovská planeta chlupatých Wookie, kteří byli následně po velkém převratu v Republice Impériem odvlečeni do různých otrokářských kolonií. Podle imperiálních špiónů se zde schovává několik přeživších Jediů, a tak Darth Vader neváhá a zahajuje na Kashyyyk masivní invazi.

Felucia

Překrásně barevný svět, jenž je domovem mnoha exotických faun a flór Vnějšího Pásu. Jejich částečná krása se bohužel vytratila během velkých bitev Klonových Válek. Obnovovací rytmus ovšem naruší Tajný Učedník, jehož cílem je Jedi Shaak Ti, která si zde našla útočistě v doupětí rancornů.

Raxus Prime

Mezihvězdná skládka známá jako Raxus Prime je totálně zruinovaný svět, jenž je "obalen" miliony tun odpadu, úlomky a zdevastovanými koráby. Tajný Učedník zde cestuje v jedné ze svých první misí, aby zde našel ultimatního "Jedi droid maker".

TIE Fighter Construction Facility

Velká továrna na výrobu letek TIE Fighter leží na orbitě měsíce planety Nar Shaddaa. Tato továrna je první svého druhu a poslouží k pravidelnému přísunů nových strojů do tzv. "Naval Fleet". Hráč je zde poslán Darth Vaderem eliminovat mistra Jedi Kotu, generála z Klonových Válek, který se zde ukrývá spolu s jeho několika oddanými přívrženci.

Bespin Cloud City

Oblačné město, jedno z míst kde se podle Rahm Koty nachází senátor, který je proti Impériu. Aby ho Starkiller našel bude se muset poprat nejen s kriminálníky ohrožující místní bezpečnost, avšak i mandaloriány a námezdním lovcem stojicí mezi ním a senátorem.

Corellia

Ústřední planeta povstání a nejlepší výrobce lodí v galaxii. Zde se setkali odpůrci režimu, aby podepsali ratifikaci povstání vůči Impériu. Jak brzy Starkiller zjistí, setkání na Corellii možná nebyla náhoda, ale problém který ho může stát život.

I.S.S. Empirical

Je mobilní vědecká laboratoř Dartha Vadera uvnitř přestavěného křižníku, která je domovem zvrácených experimentů na vězních a studiem nelidských ras. Povídá se, že takových křižníků je ve flotile více, ale jejich existence je přísně tajná a ani Císař o ní nemá tušení. Tajný učedník zde bude stát před důležitým rozhodnutím, které může rozhodnout osud galaxie.

Death Star

Obrovská bitevní stanice o velikosti běžného měsíce je ukázkou nezměrné síly a píchy Impéria. Schopna ničit celé světy je postrachem a inspirací všech rebelů, kteří se rozhodli bojovat proti zkorumpované moci Císaře. Starkiller pozná útroby a pravého vládce Impéria právě zde.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.