Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Force Unleashed

» Postavy » General Rahm Kota

  General Rahm Kota

   
   Rahm Kota
Obsazení: Cully Fredricksen
   
   
   

Mistr Rahm Kota je houževnatý prošedivělý generál, který se účastnil mnoha bojových letů během Klonových válek. Ve skutečnosti před vstupem do řádu Jedi Kota strávil spoustu let svého života v zákopech jako voják bojující za svobodu na svém domovském světě. Byl poslán do bitvy ještě před svým desátým rokem života. V 18 letech se Kota setkal a spřátelil s Macem Windu, který byl poslán na Kotovu planetu k vyjednání mírové rezoluce v tomto brutálním konfliktu. Nad náplň své mise, se Mace rozhodl vzít Kota sebou zpět na Coruscant k vybroušení jeho schopností a dokončení tréninku pod dohledem vševidoucího Mistra Yody. Jen málo členů řádu si vytvořilo pouto k drsnému Kotovi, ale nikdo nepochyboval o jeho odvaze; často se dobrovolně hlásil na nejnebezpečnější mise řádu a nikdy neopustil ty, kteří ho potřebovali. Po těsném úprku před rozkazem 66 se Kota vytratil do oblasti Vnějšího okraje.

Rozšířené info

 Mé záznamy popisují Kotu jako slepého opilce, ale podle imperiálních záznamů to byl vážený generál během Klonových válek."

-PROXY-

 Před vstupem do Øádu Jedi Kota bojoval v brutální zákopové válce, která nakazila jeho rodný svět. Během vyjednávání mírové rezoluce násilného konfliktu se Mace Windu spřátelil s osmnáctiletým Kotou. Jakmile dokončil svou misi, vzal Mace Kota na Coruscant, aby ho vyškolil v umění Jediů s mistrem Yodou jako jeho učitelem. Kota měl problém v navazování přátelství díky své vnější zaujatosti, ale jeho odvaha byla známa všem.

 Před pádem Republiky a téměř totálnímu vyhlazení Øádu Jedi byl Rahm Kota naprosto věrný Jediům a ochotný bojovat za záchranu Galaktické republiky během Klonových válek. Zatímco neměl žádné námitky sloužit Republice jako Jediský Generál, tak absolutně odmítal mít cokoli společného s nově vyrobenou klonovou armádou. Cítil, že kloni nejsou způsobilí sloužit v boji. Až do konce věřil, že normálně zplození vojáci, rekruti a branci jsou daleko inteligentnější, kreativnější a svobodomyslnější, a tudíž daleko efektivnější než klonoví vojáci. Kota tak na rozdíl od většiny Jediů nebyl ovlivněn sympatií ke klonům, protože viděl minimální rozdíly mezi klony a droidy.

 Kotova zaujatost vůči klonům byla ospravedlněna, když zradili a zabili většinu Jediů ve finále Klonových válek. S podporou a věrností svých vlastních vojenských jednotek, vytvořených kompletně bez klonových vojáků, Kota začal vlastní válku, aby porazil Sithské uzurpátory a srazil na kolena jejich Galaktické impérium k možnému obnovení jak Republiky, tak Øádu Jedi. Oficiální imperiální záznamy tvrdí, že byl zabit, ale Kota a jeho věrní vojáci se schovali v oblasti Vnějšího okraje.

Z vývoje

 Cully Fredricksen v roli Generála Rahm Koty - mistr Jedi, který poskytl Starkillerovi rozšířený pohled na Sílu. Vývojáři si brzy uvědomili, že Starkiller potřebuje pohled na Sílu od někoho jiného, než Darth Vadera, po zavrhnutí nápadu, že tuto rolo obsadí duch Qui-Gon Jinna nebo nějaká verze Dartha Plagueise se rozhodli pro jednoho ze Starkillerových Jediských nepřátel. Postava byla koncipována jako odvážný tvrïák v kontrastu s Jinnem a Obi-Wanem Kenobi. Zkušená výtvarnice Amy Beth Christianson se pro Kotův vzhled inspirovala samurajskými vlivy. Postava se po vytvoření ještě mírně měnila, jelikož Fredricksenovi vlastní rysy ji udělali tvrdší. Fredricksen byl také první obsazený herec pro projekt The Force Unleashed.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.