Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Force Unleashed

» Postavy » PROXY

  PROXY 

 
 PROXY  
Obsazení: David W. Collins
 
 

 Proxy je prototyp holodroida, který je Učedníkův stálý společník už po mnoho let. Ačkoli Proxyho původ je neznámý, droid je jedinečná jednotka schopná využívat pokročilou holografickou technologii a vestavěné servomechanizmy ke změně svého vzhledu a stávajíc se virtuálně kýmkoliv.

Rozšířené info

"Jsem imperální výcvikový prototyp číslo deset - designace PROXY."

- PROXY -

 PROXY je prototyp holodroida, který slouží jako společník a dlouholetý přítel Galenu Marekovi a cestuje s ním na lodi Rogue Shadow. I přes své přátelství se PROXY pravidelně snaží během výcviku Galena zabít, poněvadž je to jeho primární úkol od Darth Vadera, způsob jak držet Galena na pozoru a zkoušet jeho schopnosti. I když jsou ve výsledku přátelé, tak si PROXY užívá každý pokus o splnění své hlavní funkce. S každým neúspěchem ve splnění této funkce se věrný PROXY svému příteli omluví za svou neschopnost splnit primární úkol.

 PROXY je vybaven pokročilou hologramovou technologií, která mu díky vestavěným servomechanizmům umožňuje měnit vzhled a osvojit si širokou řadu přestrojení. Také může doručit zprávy, změní holografickou podobu v odesílatele, který následně přednese svou zprávu. Navíc, pokud chtěl Galen informace o určité osobě, tak se PROXY do ní přeměnil a získal přístup do databáze skrz jeho/její identitu. Naopak nemá rád přeměnu v Darth Vadera, když komunikuje s Galenem, poněvadž ho to oslabuje. PROXY je také schopný velmi dobře zacházet se světelným mečem a po krátkou dobu se udržet v zápasech s Galenem.

Z vývoje

 David W. Collins v roli PROXYho - Starkillerova droidího parťáka. PROXY má typickou nevinnost C-3PO, ale je opravdu nebezpečný. Herní příručka popisuje konflikt mezi PROXYho primárním nastavením zabít Starkillera a dobrovolnou touhou mu pomáhat; PROXY je dychtivý splnit, co vidí Starkillerovi na očích, ale neví, jak nebezpečné to může být, nebo že je tu rozpor mezi jeho nastavením a Starkillerovými přání. Při snaze zabránit dialogům navozujíc pocity podoby se C-3PO nebo HK-47 z KotORu se vývojáři zaměřili hlavně na PROXYho přátelskou naivitu. Sám David má s dabováním her a vytvářením zvuku u LucasArts letité zkušenosti, tudíž jeho volba není překvapující.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.