Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Force Unleashed

» Postavy » Maris Brood

  Maris Brood 

 
  Maris Brood
Obsazení: Adrienne Wilkinson
  
  
  

 Jako mnozí z jejích vrstevníků byla Maris objevena Jedim, když byla nemluvně. Nicméně, spíše než, aby dostávala formální trénink v Chrámu Jedi na Coruscantu vyučoval Maris Jediský bojovník na palubě hvězdné lodi jménem Gray Pilgrim. Když vydal Palpatine Rozkaz 66 byla Maris a její mistr v teritoriích Vnějšího okraje a tudíž nebyli okamžitě dotčeni počáteční čistkou. Avšak její mistr vycítil poruchy v síle způsobené náhlou smrtí tolika Jediů. Poté, co s každou zprávou poslanou do Chrámu na Coruscant, se ozývalo jen ticho Marisin mistr vzal svou osobní stíhačku a vydal se hledat odpovědi.

 Už se nikdy nevrátil, ale jeho poslední zpráva odhalila, že řád Jedi byl zničen zloduchem jménem Darth Vader. Hledajíc pomstu, začala Maris vlastní pátrání po Vaderovy. Avšak před tím, než mohla vůbec konfrontovat Temného Lorda, ji objevila Mistryně Jedi Shaak Ti. Rozčilenou padawanku následně přesvědčila k úkrytu na Felucii. Naproti Shaak Tiinu pozitivnímu vlivu, Maris uchovává silnou touhu po pomstě a je stále soustředěná na konfrontaci s Darth Vaderem.

Rozšířené info

 Maris, jsme mezi posledními Jedii, dokud žijeme, žije i Øád. Nemohu dopustit, aby tě Impérium zajalo nebo zabilo."

-Mistr Shaak Ti ke své učednici. -

 Maris Brood byla jako kojenec nalezena Øádem Jedi a vzata do výcviku. Cvičena svým mistrem na palubě hvězdné lodi Gray Pilgrim byla odříznuta od zbytku řádu během Klonových válek. Díky své izolaci nepadla Maris a její mistr za oběti Rozkazu 66. Nicméně, následky zabíjení byly cítit dokonce i v odloučení; s vycítěním tolika souběžných úmrtí Jediů se Broodin mistr vydal získat důkazy o jejich osudu. Její mistr se ztratil, ale stále dokázal varovat Maris o destrukci Jediů a zodpovědnosti Darth Vadera za jejich smrt. Směřujíc za pomstou se Maris vydala dostihnout a zničit Darth Vadera. Zadržena přežívající mistryní Jedi Shaak Ti byla Maris nakonec přesvědčena od cesty temné strany Síly a vydala se ukrýt mezi lesy Felucie s novým mistrem.

 Jak se vláda Impéria rozšířila galaxií, tak Brood a její nová mistryně žili život v úkrytu na odlehlé a nehostinné Felucii. Samotná Maris byla horlivá přivést boj na práh nepřítele, i přestože tyto podněty Shaak Ti držela na uzdě. Zdálo se, že Maris byla více otevřena základnějším podnětům a primitivnějším emocím, které mohli vést k temné straně, i tak Ti věřila, že to je to z důvodu Marisinina strachu.

Z vývoje

 Adrienne Wilkinson v roli Maris Brood, zabracká přeživší čistek Jediů a učednice mistryně Shaak Ti. Postava byla původně pojatá, že se stane pirátským kapitánem a první náčrtky Amy Beth Christianson obsahovali Broodiny světelné meče ve formě tonfasí. Adrienne přinesla do svého výkonu sílu vedoucí až k celkovému rozšíření její role a obohacení o více dialogů.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.