Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Force Unleashed

» Postavy » Juno Eclipse

  Juno Eclipse

 
 Juno Eclipse
Obsazení: Nathalie Cox
 
 
 

 Narodila se na Corulagu, jeden ze světů Jádra. Juno požádala o přijetí do Imperiální akademie už ve 14 letech a stala se nejmladším kadetem, který byl kdy přijat. Kromě toho, že se stala talentovaným bojovým pilotem, excelovala Juno také v opravách hvězdných lodí, údržbě droidů a střelbě. Po absolvování akademie se Juno zúčastnila mnoha bojových misí po celém Vnějším okraji. Úspěchy v těchto misích ji přinesly mnohá ocenění, obdiv jejích vrstevníků a velících důstojníků. Povýšení na sebe nenechalo dlouho čekat a brzy získala velení své vlastní eskadry. Po zkoušce její loajality v bitvě o Callos byla Juno osobně vybrána Darth Vaderem k pilotáži Rogue Shadow, pokročilé špionážní lodi, která převáží Učedníka k jeho různorodým posláním.

Rozšířené info

Hmm, pane, mohu vám říci, že bude nemožné ji přeprogramovat."  

-PROXY komentující osobnost Juno -

 Juno Eclipse se narodila na Corulagu jako dcera učitelky a civilního technika. Na počátku jejího života byla její matka zavražděna v přestřelce mezi věrnými Impériu a povstalci na rodné planetě, aspoň se to tvrdilo. Její otec se stal po smrti své ženy mnohem více přísný a rezervovaný, neochvějně zamilovaný do lidí sloužících Impériu. Juno byla vychována tak, aby věřila ideálům, které převzala od otce, včetně zločinného vyobrazení Øádu Jedi. Otcův obdiv ke službě Impériu byl z velké části důvodem, proč se Juno stala nejmladší kadetkou přijatou ve čtrnácti letech do Akademie na Corulagu.

 Po graduování s vysokými známkami se Juno zúčastnila mnoha úspěšných bojových misí po celém Vnějším Okraji, získávajíc tak obdiv svých vrstevníků a velících důstojníků. Skrze rychlá povýšení nakonec získala velení nad eskadrou Černé osmy, Darth Vaderova elitní jednotka osmi pilotů TIE stíhaček. Bylo to během bombardování Callosu, kdy prokázala svou věrnost Vaderovi, když i naproti zjevným pochybnostem o provedení svých rozkazů pokračovala v útoku na už poraženou a bezbrannou planetu, což vedlo ke genocidě a prakticky ke zničení planety.

 Krom její věrnosti si Vader také brzy uvědomil, že ji chybí bezcitnost, kterou považoval za životně důležitou pro velení Černé eskadry, a tak byla Juno převelena k pilotáži Rogue Shadow, nejmodernější hvězdné lodi, pro přepravu Darth Vaderova tajného učedníka Starkillera a jeho droida Proxyho.

Z vývoje

 Nathalie Cox v roli Juno Eclipse - pilotka Rogue Shadow a střed zájmu Starkillerových myšlenek . Eclipse původně nebyla součástí hry, první koncepty počítali s učedníkem jako starší postavou, která si vytvoří kontakt k mladé princezně Leie. George Lucas nepřesvědčen tímto nápadem povzbudil vývojáře k vytvoření postavy, se kterou stráví velkou část hry. Učedník, který měl v počátcích hry omezený styk s ženami, z počátku neví jak se v její přítomnosti chovat. Její brzké představení ve hře umožňuje rozvinout vtah se Starkillerem  a její obsažení pomáhá „navodit bohatou atmosféru původních Star Wars."

 Podle Seana Williamse zodpovědného za novelizaci je romantická příběhová linie klíčem k Force Unleashed. Jméno „Juno Eclipse" bylo původně navrženo pro postavu z Clone Wars „Asajj Ventress", nakonec bylo zavrženo z nedostatku zlotřilosti. Vedoucí Force Unleashed projektu Haden Blackman přivedl jméno zpět kvůli mytické kvalitě jména „Juno" a duálnosti navozenou slovem „eclipse". Nathalie Cox navíc k silné podobě s prvotními návrhy postavy měla i „čestnost a postoj" přiměřený Juno Eclipse, což zajistilo herečce tuto roli.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.