Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Planety » Ilum

 Svatyně rytířů Jedi pod útokem

Po celá staletí ležely nevyužité zdroje na místě, kde by to nikdo neočekával - na malém a chladném světě na okraji galaxie - Ilum.

První, kdo objevil pravý potenciál této planety, byli rytíři Jedi. Hlavní bohatství se skrývalo v podzemních jeskyních. Nalezli tam krystaly Adegan, které se dali perfektně využít pro stavbu světelné meče. Kvůli těžbě těchto krystalů však už zahynulo mnoho Jediů, když bojovali s bestiemi, které podzemí Ilumu skrývají.

Za ta léta řád Jedi založil několik malých enkláv a chrámů, které měly poskytnout přístřeší pro Jedie. Ilum se stal místem návštěv mladých padawanů, jež si chtějí zkonstruovat svůj meč a taktéž místo míru a odpočinku mistrů Jedi.

Nicméně nedávno byl klid tohoto místa narušen, když nečekaně na tuto planetu zaůtočili Sithové mocnou údernou sílou. Jediové byli nuceni opustit svá útočiště v ruinách. Øádem tato informace otřásla a Republika chystá protiútok.

  

Poslední průzkumy ale ukázaly, že Sithové nemají zájem jenom o krystaly do světelných mečů, ale že využívají i jiné, nerozpoznatelné zdroje této planety a všichni se toho začínají obávat...

 

ASTROGRAFICKÝ REGION: Neznámé regiony
LOAJÁLNOST: žádná
STATUS: Skrývá krystaly obdařené Silou, které by ráda získala Republika
TERÉN: Ledové hory
KLÍČOVÁ FAKTA: Sithové poslali průzkumníky, aby zjistili informace o krystalech pro nový projekt

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.