Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Biografie » T7-01

T7-O1

Naprogramován k potížím

Hlavní funkce: Sledování, kartografie, získávání dat
Slavní parťáci: Senátor Oodora z Manaanu, Kapitán Nico Okarr, Mistr Jedi Ven Zallow
Zaznamenání hodné skutečnosti: přežil zničení chrámu Jedi na Coruscantu

Tomuto svéráznému a tvrdohlavému astromechu nebyla vymazána paměť od jeho aktivace více než dvě století nazpět. Tato vzácnost poskytuje T7 opravdu masivní databázi znalostí s detailními záznamy každé mise, kterou kdy podstoupil, nepřátel, které si udělal, a přátel, které získal. Jelikož jeho paměť zůstala netknuta, vytvořil si T7 upřímnou povahu, silné nezávislé rysy a unikátní pohled na galaxii. Na rozdíl od ostatních droidů, T7 nevnímá své organické majitele jako pány, ale spíše o nich referuje jako o partnerech. Během staletí byl věrný spojenectvím se senátory, špióny, pašeráky, i Jedii.

T7 sám sebe vnímá jako ochránce svých více křehkých organických spojenců, dobrovolně se pouští do nebezpečí a vždy je připraven hrát si na hrdinu, když jsou nevinné životy v ohrožení. I když byl původně navržen pro opravářské a pilotní úkoly, nashromáždil T7 mnoho speciálních úprav, které rozšiřují jeho použití na bitevním poli i mimo něj. Tenhle malý droid je více, než jen pouhý mechanický sluha, je přítelem a spojencem až do samého konce.

Rozšířené info
Basic z holonet profilu prozrazuje, že T7-O1 má něco společného se spiknutím explodujících lodí a je náhodným otrokářem. Nepochybně se toho dozvíme během hry mnohem více, dvě stě letá historie se nezapře. Přejeme všem rytířům Jedi pevné nervy s touto odvážnou kopií R2-D2.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.