Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Biografie » Kaliyo Djannis

Kaliyo Djannis

Anarchistka, vyvrhel, nájemný zločinec

Domovský svět: Rattatak (předpokládá se)
Známí společníci: Anspi’shel, Nohn Veyaiko, The Wheezer
Výška:
1,5 metru

Trestní rejstřík Kaliyo Djannis, vedený CorSecem (Corellianská bezpečnost), obsahuje rozostřený holo-obrázek jednoho z nejvýše postavených gangsterů skupiny Exchange s rukou láskyplně ověšenou kolem malé rattatacké ženy. V jedné ruce drží žena triumfálně zdviženou útočnou pušku, zatímco druhou zvedá láhev vína ke rtům svého známého. Obraz je označen jako „Kaliyo Djannis a Vanus Cruor – první setkání.“

Díky rozporuplným záznamům je Kaliyina osobní minulost přinejmenším pochybná. Minimálně po dekádu pracovala jako nezávislý vymahač a nájemný vrah pro půltucet dalších kriminálních syndikátů, odpykala si svůj čas ve vězení a držela blízké vztahy s násilnou anarchistickou skupinou. Ať už je skutečně politicky aktivní, nebo to dělá čistě pro pocit ze vzrušení, podle všeho nikdo neví.

Kaliyo se obrací na svůj šarm pouze, když ji palebná síla nestačí ke splnění úkolu, a zdá se, že podsvětí ji shledává nebezpečně okouzlující. Bývalí společníci jí popisují jako manipulativní, zatímco ostatní kolegové do ní zůstávají zbláznění i dlouho po jejím odjezdu. Bez ohledu na to, by každý kdo pracuje s, nebo proti, Kaliyo měl být obzvlášť obezřetný, nikdo neopustí tuto Rattataki bez újmy na zdraví.

Rozšířené info
Tato drobná Rattataki je jako stvořená pro konexe s podsvětím, a ještě lépe s Hutty, perfektní spojka pro agenta imperiální rozvědky. Jen si na ní musí dát dostatečný pozor, o čemž napovídají i první informace přeložené z basicu - „poslední známá lokace – Nar Shaddaa“, „notorický lhář“, a „kanibalistický démon Summitu“. Obzvláště poslední informace působí děsivě. Bude zajímavé jak si s ní hráči poradí, pokud opravdu půjdou cestou imperiálního drilu, anebo zvolí klasické „účel světí prostředky“. Kaliyo už předem dává tušit, že imperiální agent nebude povolání pro amatéry.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 
   
2.

C.I.S.I. - 29.09.2011 | 12:23

Mas pravdu. Diky za upozorneni!

1.

Crazymanik - 29.09.2011 | 12:13

Jedna nesrovnalost. CorSec je Corelianská bezpečnost, nikoliv Coruscantská. Vim to z knížek.