Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Star Wars na GOG.com druhé kolo
25.01.2015 10:52 | Autor: Fluke

Na GOG.com polského CDprojektu nyní můžete zakoupit Star Wars hry ze druhé fáze vydání her Lucas filmu, a ta je o mnoho zajímavější, než ta první, která obsahovala už hry zejména vydané na Steamu (KotOR série, Empire at War). Samozřejmě narozdíl od Steamu nepotřebujete žádného klienta ke hraní, nemusíte se potýkat s žádnými ochranami a hru Vám nikdo doživotně nevezme. Stáhnout si instalační program a uložit si ho, nezávisle na tom jak se v budoucnu změní práva, nebo jestli Vám licence pouze dovoluje program pouze užívat, ne vlastnit, je naprosto normální.

Některé hry Lucas filmu nyní vydané na GOG.com jsou navíc poprvé v digitální podobě, a pokud nejste vlastníky původní hry, či nadšení emulátoři, tak si je poprvé můžete po dlouhé době zahrát na dnešních Windows. Jde zejména o klasiky jako Star Wars Rouge Squadron 3D, Star Wars Rebellion, Star Wars X-Wing Alliance, Star Wars Galactic Battlegrounds Saga, Star Wars X-Wing vs. TIE-Fighter.

Už za dva dny nás čekají další hry, tak se hned mrkněte :) Doporučujeme i Grim Fandago Remaster, jednu z nejzábavnějších adventur LucasArts, kdy ještě dělali pořádné hry. Vyjde už za pár dnů.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.