Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Konec Star Wars: Galaxies
30.12.2011 19:19 | Autor: C.I.S.I.

Tak moc jsme byli zahlceni vydáním Star Wars: The Old Republic, že jsme úplně zapomněli na slibované vypnutí serverů MMO hry Star Wars: Galaxies, které proběhlo 15. prosince 2011. Autoři už několik měsíců předem avizovali, že s blížícím se SWTOR nemá cenu nadále hru udržovat, a tak se rozhodli, že SWG bude definitivně ukončeno. Pro mnoho hráčů to byl jistě smutný okamžik, a tak vzdejme hold tomuto MMO, které už nějaký ten pátek chátralo a muselo uvolnit cestu čerstvě vydanému SWTOR.

Na Youtube najdete spoustu videí z ukončení, my přihazujeme tyhle dvě, které alespoň trochu přibližují truchlící atmosféru ve světě Star Wars: Galaxies. Najde se mezi našimi čtenáři někdo, kdo to s SWG táhnul až do úplného konce? Mimochodem, na Games.cz vyšel tématický článek věnující se tomuto MMO, jenž rozhodně stojí za přečtení.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
1.

Darth Critic - 31.12.2011 | 10:28

:'( :'(