Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
The Clone Wars: Republic Heroes - trailer z Comic-Conu & gameplay videa
28.07.2009 00:00 | Autor: C.I.S.I.

Na Comic-Conu v San Diegu se objevil nový trailer z The Clone Wars: Republic Heroes , který vám nyní servírujeme a můžete si ho vychutnat. Dále pro vás máme hned několik gameplay záběrů z té samé hry, které najdete v téhle sekci. Za zmínku ještě stojí novinka na Tiscali Games. Tam se levis do TCW: RH docela opřel, ale když se na to tak podíváte, zjistíte, že v jistých věcech má docela pravdu. Hra zřejmě nebude patřit mezi špičku, ale příjemná oddychovka pro děti ve stylu LEGO Star Wars by to bezesporu mohla být.

Již na Twitteru jsme se zmínili, že TCW: RH bylo odloženo o několik dní na 6. října, přičemž na Xzone už spustily předprodej pro PC (699,-), PSP (999,-), Xbox 360 , PS3 a Nintendo Wii (1399,-) verze.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.